26”Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały
4.3(300 opinii)
4 osób ogląda teraz
Promocja kończy się za --:--:--
Tylko 4 sztuki w tej cenie
Sprzedano 8 z 1173%
15 osób kupiło dzisiaj · ostatnio 9 min temu
Zamów w ciągu 35min — dostawa jutro
Bezpieczna
płatność
30 dni
na zwrot
Gwarancja
jakości
YY-26ST elektryczny rower miejski, silnik 250 W, akumulator 36 V 14,5 Ah, 26 * 1,95 cala, 6 biegów, 25 km/h, hamulec tarczowy, 6 biegów SHIMANO
✅Marka: TT GO
✅Model: YY-26ST
✅Kolor: Biały
✅Specyfikacja:
Materiał ramy: stal
Opony: 26"*1.75"
Opis
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Kod producenta 9331194760069
✅Marka: TT GO
✅Model: YY-26ST
✅Kolor: Biały
✅Specyfikacja:
Materiał ramy: stal
Opony: 26″*1.75″
Nośność: 120 kg
Zalecana wysokość: 155-190 cm
Przerzutka: Shimano 6s
Napięcie znamionowe (V): 36V
Wytrzymałość na zmęczenie (AH): 14,5AH
Silnik: Tylny silnik o mocy 250 W
Prąd znamionowy: 42-2A
Czas ładowania: 6-8 godziny
Wyświetlacz: Wyświetlacz LED
Maksymalny zasięg: 75 km
Maksymalna prędkość: 25 km/h
✅Waga i rozmiar:
Waga produktu: 29 kg
Waga opakowania: 33 kg
Rozmiar opakowania (dł. x szer x wys ): 146 x 25 x 78 cm
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Rodzaj Miejskie
Silnik o dużej mocy 250W
TT GO YY-26ST jest wyposażony w mocny silnik o wysokiej wydajności 250 W, którego prędkość maksymalna może osiągnąć 25 km/h, idealny do transmisji na odległość.
Dzięki momentowi obrotowemu silnika 45 Nm można osiągnąć ekskluzywną responsywność i kontrolę.
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Moc silnika 250 W
Wyjmowany akumulator 36V14.5AH
Ponieważ akumulator jest wyjmowany, można go używać bezpośrednio na rowerze lub wyjąć do ładowania.
Uwaga: Zależy od wielu czynników, takich jak prędkość, warunki drogowe, waga, pogoda itp.
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Marka bez marki
Inteligentny wyświetlacz LED i 6-biegowe biegi Shimano
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Kolor biały
Wytrzymały amortyzowany widelec i funkcjonalne opony
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Materiał ramy aluminium
Wygodne, ergonomiczne siedziska
Solidny i szeroki tylny bagażnik
Wygodne siedzisko pozwala na komfortową jazdę podczas długich podróży i odpędza zmęczenie.
Solidny tylny bagażnik pomieści wszystko, co chcesz zabrać ze sobą w podróż.
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Obciążenie maksymalne 120 kg
Praktyczne kosze do przechowywania
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Rozmiar koła (") 26
A-Długość całkowita: 185 cm
B-Wysokość kierownicy: 119 cm
C-Długość kierownicy: 65 cm
D-Od sztycy do rury podsiodłowej: 63 cm
Długość rurki E-Seat: 43 cm
F-Wysokość rurki siedziska: 70 cm
G-Minimalna wysokość siedziska: 84 cm
H-Maksymalna wysokość siedziska: 104 cm
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Wzrost użytkownika 160-190 cm
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Liczba biegów 6
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Stopień złożenia wstępnie złożony, wyregulowany
Dodatkowe informacje
Stan
Nowy
Faktura
Nie wystawiam faktury
Marka
bez marki
Model
25KM/H – TT GO 9331194760069 MN
Płeć
produkt uniseks
Kod producenta
Rodzaj
Miejskie
Maksymalna moc znamionowa
Rower elektryczny (poniżej 250 W)